Glemt adgangskode?
Opret konto

TP-LINK MC210CS fibermedieomformer - GigE

Producent: TP-LINK
Produkt nr.: MC210CS
EAN: 6935364030445
Varenummer: F2983851
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
526,- DKK
Produktbeskrivelse TP-LINK MC210CS - fibermedieomformer - GigE
Enhedstype Fibermedieomformer - RJ-45 / SC enkelttilstand
Model Ekstern
Kabeltype 1000Base-FX, 1000Base-T
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 15 km
Dimensioner (B x D x H) 9.5 cm x 7.3 cm x 2.7 cm
Designet for P/N: TL-MC1400
Enhedstype Fibermedieomformer
Model Ekstern
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-FX, 1000Base-T
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 15 km
Statusindikatorer Strøm, modtag, link/aktivitet
Egenskaber Datatransport, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), fuld dupleksmodus
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Interface 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hun ¦ 1 x Ethernet 1000Base-FX - SC single-mode hun x 2
Strømenhed Ekstern strømforsyning
Bredde 9.5 cm
Dybde 7.3 cm
Højde 2.7 cm
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 40 °C
Fugtighedsgrad ved brug 10 - 90%
Designet for P/N: TL-MC1400