Ubiquiti U Fiber Multi-Mode

SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Producent: Ubiquiti
Produkt nr: UF-MM-1G
EAN: 810354025907
Varenummer: 1017246
billigst-pricerunner
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling:
19-02-2023
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS
731,- DKK
(584,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling:
19-02-2023
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS
Producent: Ubiquiti
Produkt nr: UF-MM-1G
EAN: 810354025907
Varenummer: 1017246
Produktbeskrivelse Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Antal pr. pakke 2 (specifikationer er for enkelt genstande)
Model Indstiksmodul
Dataforbindelsesprotokol GigE
Antal pr. pakke 2 (specifikationer er for enkelt genstande)
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Dataforbindelsesprotokol GigE
Totalforsikring

Udvid din dækning og beskyt dit køb mod uheld og meget mere.

Læs om alle fordelene
Løbetid: 1 år
KUN 599,- DKK
Forsikring tilvælges i kurven når du gennemfører din bestilling.