Glemt adgangskode?
Opret konto

TP-LINK TL-SM321B SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: TP-LINK
Produkt nr.: TL-SM321B
EAN: 6935364030520
Varenummer: 249233
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
390,- DKK
Produktbeskrivelse TP-LINK TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC/UPC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-BX
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 10 km
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-BX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Maks. overføringsafstand 10 km
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3z
Interface 1 x Ethernet 1000Base-BX - LC/UPC single-mode
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Overensstemmelsesstandarder Plug and Play, FCC
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Fugtighedsgrad ved brug 10 - 90%

TP-Link's TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-Link's routers, switches, media converters to provide high speed and stability.