StarTech.com 1m Fiber Optic Cable Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC1) - netværkskabel - 1 m.

Producent: StarTech
Produktnummer: SMFIBLCSC1
EAN: 0065030810159
Varenummer: 562923
Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC1) - netværkskabel - 1 m.

(Automatisk oversat) Tilslut fibernetværksenheder til højhastighedsoverførsler med LSZH-klassificeret kabel. SMFIBLCSC1 1m LC til SC Single-Mode Duplex Fiber Kabel har 9/125 mikron fiber til dataoverførsler med høj hastighed med høj båndbredde via Gigabit Ethernet og Fibre Channel-netværk med understøttelse af duplex single-mode applikationer.

Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 28-01-2021
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
464,- DKK
(371,20 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 28-01-2021
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: StarTech
Produktnummer: SMFIBLCSC1
EAN: 0065030810159
Varenummer: 562923
Produktbeskrivelse StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC1) - netværkskabel - 1 m.
Type Netværkskabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 1 m.
Forbindelsesled 2 x LC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC enkelttilstand - han
Producentgaranti Begrænset livtidsgaranti
Designet for P/N: SFPGLCSXMMST
Netværkskabeltype Netværkskabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 1 m.
Forbindelsesled 2 x LC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC enkelttilstand - han
Service & Support Begrænset livtidsgaranti
Designet for P/N: SFPGLCSXMMST
☃️ Info om COVID-19 restriktioner ☃️