Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel

Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: 447733-001
Varenummer: F2886960
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 19-09-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
12.554,- DKK
(10.043,20 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 19-09-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: 447733-001
Varenummer: F2886960
Produktbeskrivelse Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype CWDM
Dataoverførselshastighed 4.24 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Dataforbindelsesprotokol 4Gb Fibre Channel
Designet for Cisco Storage Services Module; StorageWorks Enterprise File Services N2f, N4c; StorageWorks 9030, Array Group, FC1142, FC1242, Spare Disk Upgrade, Upgrade Array Group; StorageWorks 1/8 Tape Autoloader; StorageWorks Enterprise Modular Library E-Series 103, 71; StorageWorks Modular Smart Array 1500
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype CWDM
Dataforbindelsesprotokol 4Gb Fibre Channel
Dataoverførselshastighed 4.24 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Interface 1 x 4Gb Fibre Channel (CWDM)
Designet for Cisco Storage Services Module ¦ HP StorageWorks Enterprise File Services N2f, N4c ¦ HPE StorageWorks 9030 Virtual Library System, Array Group, FC1142SR, FC1242SR, Spare Disk Upgrade, Upgrade Array Group ¦ HPE StorageWorks 1/8 Tape Autoloader Ultrium 960 ¦ HPE StorageWorks Enterprise Modular Library E-Series 103e Base Library, 71e Ultrium 960 ¦ HPE StorageWorks Modular Smart Array 1500 SAN SCSI Starter G2 Kit, 1500 SAN SCSI Starter Kit
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank