PeakOptical X2 transceiver modul - 10 GigE

Producent: PeakOptical
Produktnummer: PX2-0571SF
EAN: 5711737020654
Varenummer: F4982949
X2 transceiver modul - 10 GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 19-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
19.883,- DKK
(15.906,40 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 19-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: PeakOptical
Produktnummer: PX2-0571SF
EAN: 5711737020654
Varenummer: F4982949
Produktbeskrivelse PeakOptical - X2 transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype X2 transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-ZR
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Maks. overføringsafstand 80 km
Enhedstype X2 transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-ZR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Maks. overføringsafstand 80 km
Interface 1 x Ethernet 10GBase-ZR hun x 2
Kompatible åbninger 1 x X2

  • 10 Gbps serial optical data transmission
  • MSA compliant
  • Hot pluggable capability
  • With DDMI function

Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank