Glemt adgangskode?
Opret konto

PeakOptical SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet

Producent: PeakOptical
Produkt nr.: QSFP-24-3831M-12F
EAN: 5711737008546
Varenummer: 417247
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 23-12-2017
Mere info
2.550,- DKK
Produktbeskrivelse PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
Antal pakker 10 (specifikationer er for enkelt genstande)
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-SX
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand 550 m
Antal pakker 10 (specifikationer er for enkelt genstande)
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 550 m
Egenskaber Hotswap-moduludskiftning
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Overensstemmelsesstandarder TUV, FCC, RoHS, Laser Class 1