Glemt adgangskode?
Opret konto

PeakOptical SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet

Producent PeakOptical
Produkt nr. PSFP-03-3311M-12F
EAN 5711737006566
Varenummer 752100
635,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 05/07/2017
Mere info
Produktbeskrivelse PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 100Base-FX
Dataoverførselshastighed 155 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Maks. overføringsafstand 2 km
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 100Base-FX
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed 155 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Liniefrekvens OC-3/STM-1
Maks. overføringsafstand 2 km
Egenskaber Hotswap-moduludskiftning
Interface 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Overensstemmelsesstandarder TUV, FCC, RoHS, Laser Class 1

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.