PeakOptical patchkabel 5 m.

Producent: PeakOptical
Produktnummer: PTFSD-5-04F
EAN: 5711737019047
Varenummer: 416762
5 m.
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 11-03-2021
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
292,- DKK
(233,60 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 11-03-2021
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: PeakOptical
Produktnummer: PTFSD-5-04F
EAN: 5711737019047
Varenummer: 416762
Produktbeskrivelse PeakOptical patchkabel - 5 m.
Type Patchkabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 5 m.
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x LC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Producentgaranti Begrænset livtidsgaranti
Netværkskabeltype Patchkabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Længde 5 m.
Forbindelsesled 2 x LC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Service & Support Begrænset livtidsgaranti

PeakOptical patch cord offers an easy and cost effective way to create the necessary connections in your server room or patch panel.

☃️ Info om COVID-19 restriktioner ☃️