PeakOptical patchkabel

Producent: PeakOptical
Produktnummer: PTFMO3-2-16F
EAN: 5711737027066
Varenummer: 1057095
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 18-03-2021
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
283,- DKK
(226,40 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 18-03-2021
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: PeakOptical
Produktnummer: PTFMO3-2-16F
EAN: 5711737027066
Varenummer: 1057095
Produktbeskrivelse PeakOptical patchkabel
Type Patchkabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) LC/PC multimodus - han
Netværkskabeltype Patchkabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) LC/PC multimodus - han
☃️ Info om COVID-19 restriktioner ☃️