PeakOptical GBIC transceiver modul - GigE

Producent: PeakOptical
Produktnummer: PGBIC-05715SF
EAN: 5711737005651
Varenummer: F4982372
GBIC transceiver modul - GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 21-09-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
4.439,- DKK
(3.551,20 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 21-09-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: PeakOptical
Produktnummer: PGBIC-05715SF
EAN: 5711737005651
Varenummer: F4982372
Produktbeskrivelse PeakOptical - GBIC transceiver modul - GigE
Enhedstype GBIC transceiver modul - SC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-ZX
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 100 km
Effekt DC 5 V
Dimensioner (B x D x H) 3.331 cm x 6.535 cm x 1.195 cm
Enhedstype GBIC transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-ZX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Maks. overføringsafstand 100 km
Egenskaber Hotswap-moduludskiftning
Interface 1 x Ethernet 1000Base-ZX - SC single-mode hun x 2
Kompatible åbninger 1 x GBIC
Overensstemmelsesstandarder TUV, FCC, RoHS, Laser Class 1, IEC 60825-1
Nødvendig spænding DC 5 V
Bredde 3.331 cm
Dybde 6.535 cm
Højde 1.195 cm

  • Up to 100 km transmission
  • Support single +5 V power supply

Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank