TP-LINK TL-SM321B - 1.25Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: TP-LINK
Produkt nr.: TL-SM321B
EAN: 6935364030520

TP-Link's TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-Link's routers, switches, media converters to provide high speed and stability.

Tilføj til kurv

DKK 426,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 3 dage



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseTP-LINK TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC/UPC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-BX
Dataoverførselshastighed1.25 Gbps
Optisk bølgelængde1310 (TX) / 1550 (RX) nm
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand10 km
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-BX
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1.25 Gbps
Optisk bølgelængde1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Maks. overføringsafstand10 km
OverensstemmelsesstandarderPlug and Play, FCC
Interface1 x Ethernet 1000Base-BX - LC/UPC single-mode
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. driftstemperatur70 °C
Fugtighedsgrad ved brug10 - 90%
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x