Moxa SFP-1GZXLC

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: MOXA
Produkt nr.: 41584M
EAN: 5703431415843

  • Compliant with IEEE 802.3z
  • Differential LVPECL inputs and outputs
  • Single 3.3 V power supply
  • TTL signal detect indicator
  • Hot pluggable
  • Class 1 laser product

Tilføj til kurv

DKK 10.137,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 13/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseMoxa SFP-1GZXLC - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-ZX
Optisk bølgelængde1550 nm
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand80 km
Producentgaranti5 års garanti
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-ZX
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Optisk bølgelængde1550 nm
Maks. overføringsafstand80 km
Interface1 x Ethernet 1000Base-ZX - LC single-mode hun x 2
OverensstemmelsesstandarderTUV, UL 60950-1, DNV
Service & SupportBegrænset garanti - 5 år
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. driftstemperatur60 °C
Fugtighedsgrad ved brug5 - 95 % (ikke-kondenserende)
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x