Moxa ME61A-S-SC - 100Mbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: MOXA
Produkt nr.: 39470M
EAN: 5703431394704

ME61A-S-SC, SINGLE MODE, TX131 ME61A-S-SC

Tilføj til kurv

DKK 3.184,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 19/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseMoxa ME61A-S-SC - fibermedieomformer - Ethernet, Fast Ethernet
EnhedstypeFibermedieomformer - RJ-45 / SC single-mode
ModelEkstern
Kabeltype10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Dataoverførselshastighed100 Mbps
Optisk bølgelængde1310 (TX) / 1550 (RX) nm
DataforbindelsesprotokolEthernet, Fast Ethernet
Maks. overføringsafstand40 km
Dimensioner (B x D x H)2.62 cm x 7.03 cm x 9.4 cm
Vægt125 g
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeFibermedieomformer
ModelEkstern
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
DataforbindelsesprotokolEthernet, Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed100 Mbps
Optisk bølgelængde1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Maks. overføringsafstand40 km
StatusindikatorerKollisionsstatus, ports transmissionshastighed, strøm
EgenskaberHalv dupleksmodus, fuld dupleksmodus, to-vejs WDM-transmission
OverensstemmelsesstandarderFCC Part 15 B Class A
Interface1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 hun
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode x 2
MTBF (forventet tid mellem fejl)353,000 timer
StrømenhedEkstern strømforsyning
Bredde2.62 cm
Dybde7.03 cm
Højde9.4 cm
Vægt125 g
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. driftstemperatur50 °C
Fugtighedsgrad ved brug5 - 95%
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x