HPE X140 - 40Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: HP (Hewlett packard)
Produkt nr.: JG325A
EAN: 886111975952

HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 transceiver

Tilføj til kurv

DKK 23.233,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 3/1 2017



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseHPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit Ethernet
EnhedstypeQSFP+ transceiver modul - MPO
ModelIndstiksmodul
Kabeltype40GBASE-SR4
Dataoverførselshastighed40 Gbps
Dataforbindelsesprotokol40 Gigabit Ethernet
Designet forHPE 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch, 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch, 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch; FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeQSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype40GBASE-SR4
Dataforbindelsesprotokol40 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed40 Gbps
Interface1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO
Kompatible åbninger1 x QSFP
Designet forHPE 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch, 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch, 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch
HPE FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x