HPE - 100Mbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: HP (Hewlett packard)
Produkt nr.: J9099B
EAN: 8844201433456

This small form-factor pluggable (SFP) 100-megabit BX "downstream" transceiver provides 100Mbps full-duplex connectivity up to 10km on one strand of single mode fiber.

Tilføj til kurv

DKK 3.924,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 9/1 2017


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseHPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC
ModelIndstiksmodul
Kabeltype100Base-BX-D
Dataoverførselshastighed100 Mbps
DataforbindelsesprotokolFast Ethernet
Designet forAruba 2530, 2615, 2915, 5406, Switch 5400zl 24; HP E2520, Switch 2510-48, Switch 2510G-24, Switch 2510G-48, Switch 2610-24, Switch 2610-24/12, Switch 2610-48; HPE 1410, 1810, 20p 10/100/1000, 25XX, 2610, 2810, 2910, 3500, 6200, 6600, E2520, E2910, E3500, Switch 2900-24, Switch 2900-48, vl 20
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype100Base-BX-D
DataforbindelsesprotokolFast Ethernet
Dataoverførselshastighed100 Mbps
Interface1 x Ethernet 100Base-BX-D - LC
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Designet forAruba 2530-24G, 2530-24G-PoE+, 2530-48G, 2530-48G-PoE+, 2530-48-PoE+, 2615-8-PoE, 2915-8G-PoE, 5406 zl, Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module
HP E2520-8G-PoE Switch, Switch 2510-24, Switch 2510-48, Switch 2510G-24, Switch 2510G-48, Switch 2610-24, Switch 2610-24/12-PWR, Switch 2610-24-PWR, Switch 2610-48, Switch 2610-48-PWR
HPE 1410-24G Switch, 1810-24G Switch, 1810-8G Switch, 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module, 2510-24 Switch, 2510-24G Switch, 2510-48 Switch, 2510-48G Switch, 2520-24G-PoE Switch, 2520-24-PoE Switch, 2610-24 Switch, 2610-24-PoE Switch, 2610-24-PPoE Switch, 2610-48 Switch, 2610-48-PoE Switch, 2810-24G Switch, 2810-48G Switch, 2910-24G al Switch, 2910-24G-PoE+ al Switch, 2910-48G al Switch, 2910-48G-PoE+ al Switch, 3500-24 Switch, 3500-24G-PoE yl Switch, 3500-24-PoE Switch, 3500-48 Switch, 3500-48G-PoE yl Switch, 3500-48-PoE Switch, 6200-24G-mGBIC yl Switch, 6600-24G, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G, 6600-48G-4XG Switch, E2520-8-PoE Switch, E2910-24G Rack Shippable al Switch, E3500-24G-PoE+ yl Switch, E3500-48G-PoE+ yl Switch, Switch 2824, Switch 2848, Switch 2900-24G, Switch 2900-48G, vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x