HPE X142 - 40Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Hewlett Packard Enterprise
Produkt nr.: JH232A
EAN: 889296046318

HPE X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver

Tilføj til kurv

DKK 93.538,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 9/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseHPE X142 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit Ethernet
EnhedstypeQSFP+ transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype40GBase-LR4
Dataoverførselshastighed40 Gbps
Dataforbindelsesprotokol40 Gigabit Ethernet
Designet forP/N: J9996A
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeQSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype40GBase-LR4
Dataforbindelsesprotokol40 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed40 Gbps
Interface1 x Ethernet 40GBase-LR4 - LC single-mode
Designet forP/N: J9996A
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x