HPE X124 - 1Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Hewlett Packard Enterprise
Produkt nr.: JD061A
EAN: 885631160640

HP X124 is a small form-factor pluggable SFP Gigabit LH40 transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 40km on a single-mode fiber.

Tilføj til kurv

DKK 17.623,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 19/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseHPE X124 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-LH
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand40 km
Designet forHPE 10512, 12504, 1910-8G-PoE+, 3600-24 v2, 3600-24-PoE+ v2, 3600-24-SFP v2, 3600-48-PoE+ v2, 5120-48G-PoE+, 5500-24G-PoE+-4SFP, 5500-24G-SFP, 5500-48G-4SFP, 5920AF-24XG, 7506; FlexFabric 1.92, 11908-V
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-LH
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
Maks. overføringsafstand40 km
Interface1 x Ethernet 1000Base-LH - LC
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Designet forHPE 10512 Switch Chassis, 12504 AC Switch Chassis, 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 1910-8G-PoE+ (65W) Switch, 3600-24 v2 EI Switch, 3600-24-PoE+ v2 EI Switch, 3600-24-PoE+ v2 SI Switch, 3600-24-SFP v2 EI Switch, 3600-48-PoE+ v2 SI Switch, 5120-48G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5920AF-24XG Switch, 7506
HPE FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x