HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul 1Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Hewlett Packard Enterprise
Produkt nr.: J4859-69301

  • Small Form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver
  • Provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (6.21 miles) on single-mode or 550 m (1804 feet) on multimode fiber
  • Has 1 LC 1000BASE-LX port

Tilføj til kurv

DKK 2.528,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 8/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseHPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-LX
Dataoverførselshastighed1 Gbps
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Designet forHPE Switch 2626, Switch 2626-PWR, Switch 2650, Switch 2650-PWR
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-LX
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Interface1 x Ethernet 1000Base-LX
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Designet forHPE Switch 2626, Switch 2626-PWR, Switch 2650, Switch 2650-PWR
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x