HPE - 1Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Hewlett Packard Enterprise
Produkt nr.: J4858CR
EAN: 889296289593

HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC RENEW

Tilføj til kurv

DKK 2.683,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 6/1 2017


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseHPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-SX
Dataoverførselshastighed1 Gbps
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dimensioner (B x D x H)1.4 cm x 5.7 cm x 1.2 cm
Vægt20 g
PristypeRemarketed
Designet forAruba Switch 5400zl 24; HP Switch 2510G-24, Switch 2910al-24, Switch 2910al-48; HPE 1700, 1810, 20p 10/100/1000, 2810, 2910, 3500, 6200, 6600, Switch 1800-24, Switch 26XX, Switch 2900-24, Switch 2900-48, Switch 8212, Switch fl 10, Switch vl 4-port, Switch XL 10/100/1000, V1400, vl 20
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-SX
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1 Gbps
EgenskaberKomplet duplex ydeevne
OverensstemmelsesstandarderIEEE 802.3z
Interface1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
PristypeRemarketed
Bredde1.4 cm
Dybde5.7 cm
Højde1.2 cm
Vægt20 g
Designet forAruba Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module
HP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module, EP Redundant Management Module, Switch 2510-24, Switch 2510-48, Switch 2510G-24, Switch 2510G-48, Switch 2610-24, Switch 2610-24/12-PWR, Switch 2610-24-PWR, Switch 2610-48, Switch 2610-48-PWR, Switch 2910al-24G-PWR, Switch 2910al-48G-PWR
HPE 1700-24 Switch, 1810-24G Switch, 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module, 2810-24G Switch, 2810-48G Switch, 2910-24G al Switch, 2910-24G-PoE+ al Switch, 2910-48G al Switch, 2910-48G-PoE+ al Switch, 3500-24G-PoE yl Switch, 3500-48G-PoE yl Switch, 6200-24G-mGBIC yl Switch, 6600-24G, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G, 6600-48G-4XG Switch, Switch 1800-24G, Switch 2600-8-PWR, Switch 2626, Switch 2626-PWR, Switch 2650, Switch 2650-PWR, Switch 2824, Switch 2848, Switch 2900-24G, Switch 2900-48G, Switch 3400cl-24G, Switch 3400cl-48G, Switch 6108, Switch 8212zl, Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module, Switch gl 10/100/1000 Module, Switch gl Mini-GBIC Module, Switch vl 4-port Mini-GBIC Module, Switch XL 10/100/1000 Module, Switch xl Mini-GBIC Module, V1400-24G Switch, vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x