Edimax ET 913SSC5+ - 1Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Edimax
Produkt nr.: ET-913SSC5+
EAN: 4710700925997

Edimax’s media converters are designed to meet the needs for massive optical fiber network and provide the whole Gigabit Ethernet network implementation.

Tilføj til kurv

DKK 2.233,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 7/3 2017


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseEdimax ET 913SSC5+ - fibermedieomformer - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
EnhedstypeFibermedieomformer - RJ-45 / SC single-mode
ModelEkstern
Kabeltype10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
DataforbindelsesprotokolEthernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand50 km
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeFibermedieomformer
ModelEkstern
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T
DataforbindelsesprotokolEthernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
Maks. overføringsafstand50 km
EgenskaberAuto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
OverensstemmelsesstandarderIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab
Interface1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 hun
1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode hun x 2
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x