Deltaco XEN-C0002 - 10Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Deltaco
Produkt nr.: XEN-C0002

Ingen beskrivelse.

Tilføj til kurv

DKK 2.505,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 3 dage


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDeltaco XEN-C0002 - XENPAK transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
EnhedstypeXENPAK transceiver modul - SC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype10GBase-LR
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand10 km
OEM-producentækvivalent delnummerCisco XENPAK-10GB-LR
Producentgaranti3 års garanti
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeXENPAK transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype10GBase-LR
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
Maks. overføringsafstand10 km
Interface1 x Ethernet 10GBase-LR - SC single-mode x 2
OEM-producentækvivalent delnummerCisco XENPAK-10GB-LR
Service & SupportBegrænset garanti - 3 år
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x