Deltaco SFP-E0006 - 1Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Deltaco
Produkt nr.: SFP-E0006
EAN: 7340004692225

  • SFP (mini-GBIC) transceiver module
  • LC single mode

Tilføj til kurv

DKK 385,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 4 dage



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDeltaco SFP-E0006 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-BX-U
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1310 (TX) / 1490 (RX) nm
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
OEM-producentækvivalent delnummerExtreme Networks 10057
Producentgaranti3 års garanti
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-BX-U
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1310 (TX) / 1490 (RX) nm
Interface1 x Ethernet 1000Base-BX-U - LC single-mode
OEM-producentækvivalent delnummerExtreme Networks 10057
Service & SupportBegrænset garanti - 3 år
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x