Deltaco SFP-DL005 - 1Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Deltaco
Produkt nr.: SFP-DL005
EAN: 7340004692102

Ingen beskrivelse.

Tilføj til kurv

DKK 727,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 3 dage



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDeltaco SFP-DL005 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-ZX
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1550 nm
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand80 km
OEM-producentækvivalent delnummerD-Link DEM-315GT
Producentgaranti3 års garanti
Designet forD-Link DES-3028, 3052, DWS-3024; DES 12XX, 30XX, 3350, 35XX; DGS 12XX, 3100, 32XX, 33XX; L2+ Gigabit Wireless Switch; Web Smart DES-1228, 1252, DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552, 3828, 3852, DGS-3426, 3427, 3450, 3612, 3627, 3650, DXS-3326
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-ZX
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1550 nm
Maks. overføringsafstand80 km
Interface1 x Ethernet 1000Base-ZX - LC single-mode x 2
OEM-producentækvivalent delnummerD-Link DEM-315GT
Service & SupportBegrænset garanti - 3 år
Designet forD-Link DES-3028P, DES-3052P, DWS-3024L
D-Link DES 1210, 1226G, 3010G, 3028, 3052, 3350SR, 3526, 3550
D-Link DGS 1216T, 1224T, 1248T, 3100-24, 3100-24P, 3100-24TG, 3100-48, 3100-48P, 3200-10, 3200-16, 3224TGR, 3312SR, 3324SR, 3324SRi
D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024
D-Link Web Smart DES-1228, DES-1252, DGS-1216T, DGS-1224T, DGS-1248T
D-Link xStack DES-3526, DES-3528, DES-3528P, DES-3552, DES-3828, DES-3828DC, DES-3828P, DES-3852, DGS-3426, DGS-3426P, DGS-3427, DGS-3450, DGS-3612G, DGS-3627, DGS-3627G, DGS-3650, DXS-3326GSR
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x