Deltaco SFP-C0066 - 1Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Deltaco
Produkt nr.: SFP-C0066
EAN: 7340004692041

Ingen beskrivelse.

Tilføj til kurv

DKK 734,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 3 dage



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDeltaco SFP-C0066 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-EX
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand40 km
Producentgaranti3 års garanti
Designet forCisco 2, 20, 2520, 40, 5760, 8; ASR 901; ASR 9000 Route Switch Processor; Catalyst 3560, 3750, 4500, 4948; Catalyst Compact 3560; Industrial Ethernet 2000, 3000, 3010; Line Card Classic, E-Series; ME 3400, 3600, 3600X 24, 3800, 3800X 24; MWR 2941; Nexus 7000; Supervisor Engine 6, 6L, 7, 7L, 8
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-EX
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
Maks. overføringsafstand40 km
Interface1 x Ethernet 1000Base-EX - LC single-mode x 2
Service & SupportBegrænset garanti - 3 år
Designet forCisco 20-port 1-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter, 2520 Connected Grid Switch, 2-Port 10GE, 20-Port GE High Queue Combo Line Card, 2-Port 10GE, 20-Port GE Low Queue Combo Line Card, 2-Port 10GE, 20-Port GE Medium Queue Combo Line Card, 40-Port GE High Queue Line Card, 40-Port GE Low Queue Line Card, 40-Port GE Medium Queue Line Card, 5760 Wireless Controller, 5760 Wireless Controller for High Availability, 8-Port (2:1) 10GBASE-T RJ-45 Half Card, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Network Module
Cisco ASR 901
Cisco ASR 9000 Route Switch Processor 440
Cisco Catalyst 3560E-48TD-SD, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-E, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-E, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48P-E, 3560X-48PF-E, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-E, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3750V2-24FS, 3750V2-24PS, 3750V2-24TS, 3750V2-48PS, 3750V2-48TS, 3750X-12S-E, 3750X-12S-S, 3750X-24P-E, 3750X-24P-L, 3750X-24P-S, 3750X-24S-E, 3750X-24S-S, 3750X-24T-E, 3750X-24T-L, 3750X-24T-S, 3750X-48P-E, 3750X-48PF-E, 3750X-48PF-L, 3750X-48PF-S, 3750X-48P-L, 3750X-48P-S, 3750X-48T-E, 3750X-48T-L, 3750X-48T-S, 4500 Gigabit Ethernet Module, 4500E Series Line Card, 4500-X, 4948E, 4948E-F
Cisco Catalyst Compact 3560C-12PC-S, 3560C-8PC-S, 3560CG-8PC-S, 3560CG-8TC-S
Cisco Industrial Ethernet 2000 Series, 3000 Series, 3010 Series
Cisco Line Card Classic, E-Series
Cisco ME 3400-24FS AC Ethernet Access Switch, 3400E-24TS, 3400EG-12CS, 3400EG-2CS, 3400G-2CS AC Ethernet Access Switch, 3600X 24CX, 3600X 24FS, 3600X-24FS Ethernet Access Switch, 3800X 24FS Carrier Ethernet Switch Router, 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router
Cisco MWR 2941-DC, 2941-DC-A
Cisco Nexus 7000 Series 48-Port Gigabit Ethernet Module (SFP), 7000 Series 48-Port Gigabit Ethernet Module with XL Option
Cisco Supervisor Engine 6L-E, 7-E, 7L-E, 7L-E Redundant, 8-E, 8-E Redundant
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x