Filter
Resultater648
Fri tekst søgning
Pris (kr.)
584.804 314
(Ryd alle)
(Ryd alle)

Optiske transceivere

Her finder du Føniks Computers sortiment af optiske transceivere, der alle fås i høj kvalitet og forskellige prisklasser. Står du og mangler en optisk transceiver, så er det her på siden du skal kigge. Se nærmere på udvalget nedenfor og find netop den optiske transceiver, der matcher med dine behov og ønsker. Gå ikke forgæves på fcomputer.dk.

Sorter Vis
ZyXEL SFP-LX-10-D - 1Gbps
ZyXEL's Small Form-factor Pluggable (SFP) transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit …
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK599,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-C0003 - 1Gbps
Ingen beskrivelse.
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK314,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-DL002 - 1Gbps
Ingen beskrivelse.
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK314,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

DIGITUS DN-81001 - 1.25Gbps
The DIGITUS mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Whether from switch to switch, converter to switch, converter to converter or any …
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK315,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-C0004 - 1Gbps
Ingen beskrivelse.
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK328,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-DL003 - 1Gbps
Ingen beskrivelse.
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK328,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-E0003 - 1Gbps
* SFP (mini-GBIC) transceiver module * LC single mode * Up to 10 km
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK328,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

TP-LINK MC220L - 1Gbps
The MC220L is a media converter designed to convert 1000Base-SX/LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and …
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK336,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco
Ingen beskrivelse.
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK342,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-C0007 - 1Gbps
Ingen beskrivelse.
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK342,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-HP011 - 1Gbps
Ingen beskrivelse.
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK342,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

TP-LINK MC111CS - 100Mbps
The MC111CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Adopting WDM technology, MC111CS takes only one fiber …
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK352,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-HP111 - 1Gbps
Ingen beskrivelse.
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK356,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
MMF **100% Allied Compatible**
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK358,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
MMF **100% Huawei Compatible**
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK358,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

DIGITUS DN-82020-1 - 100Mbps
The media converters from DIGITUS are the ideal solution for the migration of copper and fiber network signals. From now on, you are able to access the Fiber Technology …
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK381,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

TP-LINK MC110CS - 100Mbps
The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX …
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK381,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-3C001 - 1Gbps
* SFP (mini-GBIC) transceiver module * LC multi mode * Up to 2 km
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK382,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

Deltaco SFP-E0006 - 1Gbps
* SFP (mini-GBIC) transceiver module * LC single mode
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK383,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus

TP-LINK MC100CM - 100Mbps
The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX …
Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
DKK383,-
Evt. fragt DKK 0,-
Tilføj til kurv
Lager status:   Butik København   Butik Aarhus
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x