PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul 4.24Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: PeakOptical
Produkt nr.: PSFP-96-3831M-21FB
EAN: 5711737008997

  • Hot-pluggable, duplex LC connector
  • Single +3.3 V power supply
  • LVPECL data interface
  • Eye safety

Tilføj til kurv

DKK 675,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 27/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelsePeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb fiberkanal (kortbølge)
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
Dataoverførselshastighed4.24 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Dataforbindelsesprotokol4Gb fiberkanal (kortbølge)
Maks. overføringsafstand550 m
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Dataforbindelsesprotokol4Gb fiberkanal (kortbølge)
Dataoverførselshastighed4.24 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Maks. overføringsafstand550 m
EgenskaberDigital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x