Moxa SFP-1FEMLC-T - 100Mbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: MOXA
Produkt nr.: 43525M
EAN: 5703431435254

  • Small from factor pluggable MSA compliant
  • PECL differential inputs and output
  • TTL signal detect indicator
  • Compliant with SONET / SDH standard
  • LC duplex connector
  • EEPROM with serial ID functionality
  • Class 1 Laser International Safety Standard IEC 825 compliant

Tilføj til kurv

DKK 1.215,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 20/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseMoxa SFP-1FEMLC-T - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
ModelIndstiksmodul
Dataoverførselshastighed100 Mbps
Optisk bølgelængde1300 nm
DataforbindelsesprotokolFast Ethernet
Maks. overføringsafstand4 km
Dimensioner (B x D x H)1.4 cm x 5.66 cm x 1.34 cm
Producentgaranti5 års garanti
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
DataforbindelsesprotokolFast Ethernet
Dataoverførselshastighed100 Mbps
Optisk bølgelængde1300 nm
Maks. overføringsafstand4 km
OverensstemmelsesstandarderTUV, UL 60950-1, EN 60825-1
Interface1 x netværk - LC multi-mode x 2
Bredde1.4 cm
Dybde5.66 cm
Højde1.34 cm
Service & Support5 års garanti
Detaljer om service & supportBegrænset garanti - 5 år
Min. driftstemperatur-40 °C
Maks. driftstemperatur85 °C
Fugtighedsgrad ved brug5 - 95%
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x