Cisco

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Linksys
Produkt nr.: SFP-OC48-IR1=
EAN: 746320890807

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Tilføj til kurv

DKK 21.380,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 9/1 2017



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseCisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
Optisk bølgelængde1310 nm
Maks. overføringsafstand15 km
Dimensioner (B x D x H)1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Optisk bølgelængde1310 nm
LiniefrekvensOC-48c/STM-16
Maks. overføringsafstand15 km
Interface1 x OC-48c/STM-16 - LC single-mode x 2
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Bredde1.4 cm
Dybde5.7 cm
Højde0.9 cm
Min. driftstemperatur-5 °C
Maks. driftstemperatur85 °C
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x