Cisco CWDM SFP+ - Rød

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Linksys
Produkt nr.: CWDM-SFP10G-1510=

The Cisco CWDM SFP 10 Gigabit Ethernet solution allows enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy 10 Gigabit Ethernet. The product set enables the flexible design of highly available, multiservice networks.
The Cisco Coarse Wavelength-Division Multiplexing Small Form-Factor Pluggable Plus (Cisco CWDM SFP+) solution is a convenient and cost-effective solution for the adoption of 10 Gigabit Ethernet in campus, data-center, and metropolitan-area access networks.

Tilføj til kurv

DKK 75.558,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 5/1 2017



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseCisco CWDM SFP+ - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC/PC multimodus
ModelIndstiksmodul
KabeltypeCWDM
Optisk bølgelængde1510 nm
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Producentgaranti1-års garanti
Designet forP/N: A9K-24X10GE-SE-3PK, A9K-24X10GE-SE-WS, A9K-24X10GE-TR-3PK, A9K-24X10GE-TR-RF, A9K-24X10GE-TR-WS, A9K-36X10GE-SE-RF, A9K-36X10GE-TR-RF, ASR-9001-20X1GE-PXK9, ASR-9001-2P-L-KIT, ASR-9001-BUN, ASR-9001-FAN-V2, ASR-9001-FAN-V2=, ASR-9001-RF, ASR-9001-S=, ASR-9001-S-RF, ASR-9001-WS
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
FarveRød
ForbindelsesteknologiKabling
KabeltypeCWDM
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Optisk bølgelængde1510 nm
Interface1 x netværk - LC/PC multi-mode x 2
OverensstemmelsesstandarderLaser Class 1, ITU G.694.2, 21 CFR 1040.10
Service & Support1-års garanti
Detaljer om service & supportBegrænset garanti - 1 år
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. driftstemperatur70 °C
Designet forP/N: A9K-24X10GE-SE-3PK, A9K-24X10GE-SE-WS, A9K-24X10GE-TR, A9K-24X10GE-TR=, A9K-24X10GE-TR-3PK, A9K-24X10GE-TR-RF, A9K-24X10GE-TR-WS, A9K-36X10GE-SE, A9K-36X10GE-SE=, A9K-36X10GE-SE-RF, A9K-36X10GE-TR, A9K-36X10GE-TR=, A9K-36X10GE-TR-RF, A9K-MPA-8X10GE, A9K-MPA-8X10GE=, ASR-9001, ASR-9001=, ASR-9001-20X1GE-PXK9, ASR-9001-2P-KIT, ASR-9001-2P-KIT=, ASR-9001-2P-L-KIT, ASR-9001-2P-L-KIT=, ASR-9001-BUN, ASR-9001-FAN, ASR-9001-FAN=, ASR-9001-FAN=MTSA, ASR-9001-FAN=MTSA-C2, ASR-9001-FAN-V2, ASR-9001-FAN-V2=, ASR-9001-RF, ASR-9001-S, ASR-9001-S=, ASR-9001-S-MTSA, ASR-9001-S-RF, ASR-9001-TRAY, ASR-9001-TRAY=, ASR-9001-WS
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x