Cisco - 4stk 8.5Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Linksys
Produkt nr.: DS-SFP-8G-SW-4=
EAN: 882658243493

8 Gbps Fibre Channel-SW SFP LC 4pk

Tilføj til kurv

DKK 7.636,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 5/1 2017


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseCisco - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (Kort Bølge)
EnhedstypeSFP+ transceiver modul - LC multimodus
Antal pakker4 (specifikationer er for enkelt genstande)
ModelIndstiksmodul
KabeltypeFiberoptik
Dataoverførselshastighed8.5 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Dataforbindelsesprotokol8GB Fibre Channel (Kort Bølge)
Maks. overføringsafstand520 m
Dimensioner (B x D x H)1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
Designet forMDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director
* Der tages forbehold for trykfejl.
Antal pakker4 (specifikationer er for enkelt genstande)
EnhedstypeSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
KabeltypeFiberoptik
Dataforbindelsesprotokol8GB Fibre Channel (Kort Bølge)
Dataoverførselshastighed8.5 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Maks. overføringsafstand520 m
Interface1 x 8Gb Fibre Channel (short wave) - LC multi-mode x 2
Kompatible åbninger1 x SFP+
Bredde1.4 cm
Dybde5.7 cm
Højde0.9 cm
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. driftstemperatur40 °C
Designet forCisco MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x