Cisco - 4.24Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Linksys
Produkt nr.: DS-SFP-FC4G-LW=
EAN: 882658043512

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Tilføj til kurv

DKK 10.970,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 9/1 2017


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseCisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
KabeltypeFiberoptik
Dataoverførselshastighed4.24 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
Dataforbindelsesprotokol4Gb Fibre Channel
Maks. overføringsafstand10 km
Designet forMDS 9020 Fabric Switch
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
KabeltypeFiberoptik
Dataforbindelsesprotokol4Gb Fibre Channel
Dataoverførselshastighed4.24 Gbps
Optisk bølgelængde1310 nm
Maks. overføringsafstand10 km
Interface1 x 4Gb Fibre Channel - LC single-mode x 2
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Designet forCisco MDS 9020 Fabric Switch
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x