HPE X180 - 10Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Hewlett Packard Enterprise
Produkt nr.: JG226A
EAN: 886111407606

HP X180 10G XFP LC LH 80km 1538.98nm DWDM Transceiver

Tilføj til kurv

DKK 126.770,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 21/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseHPE X180 - XFP transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
EnhedstypeXFP transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype10GBase-DWDM
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Optisk bølgelængde1538.98 nm
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand80 km
Designet forHP A10504, A10508, A10508-V; HPE 12504 AC Switch Chassis, 7502, 7503-S Switch with 1 Fabric Slot, 7506-V
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeXFP transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype10GBase-DWDM
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Optisk bølgelængde1538.98 nm
Maks. overføringsafstand80 km
Interface1 x Ethernet 10GBase-DWDM - LC single-mode
Kompatible åbninger1 x XFP
Designet forHP A10504, A10508, A10508-V
HPE 12504 AC Switch Chassis, 7502, 7503-S Switch with 1 Fabric Slot, 7506-V
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x