Dell - 2 SFP+ transceiver modul

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Dell
Produkt nr.: 407-BBOL
EAN: 5397063822478

The Dell 2x SFP FC16 transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 16 GBase 2x SFP FC16 transceiver provides 16GbE connectivity. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Tilføj til kurv

DKK 4.509,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 19/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDell - SFP+ transceiver modul - 16Gb Fibre Channel
EnhedstypeSFP+ transceiver modul
Antal porte2
ModelIndstiksmodul
Dataforbindelsesprotokol16Gb Fibre Channel
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
Antal porte2
ForbindelsesteknologiKabling
Dataforbindelsesprotokol16Gb Fibre Channel
Interface2 x 16Gb Fibre Channel - SFP+
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x