Moxa IM-6700A-2SSC4TX - Ekspansionsmodul 100Mbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: MOXA
Produkt nr.: 47396M

Fast Ethernet module with 2 single-mode 100BaseFX ports with SC connectors and 4 10/100BaseT(X) ports.

Tilføj til kurv

DKK 5.139,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 13/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseMoxa IM-6700A-2SSC4TX - ekspansionsmodul
EnhedstypeEkspansionsmodul
ModelIndstiksmodul
Porte10/100 Ethernet x 4 + 100Base-FX x 2
Dimensioner (B x D x H)10.56 cm x 10.41 cm x 4.18 cm
Vægt270 g
KabeltypeEthernet 10Base-T, Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Dataforbindelsesprotokol10Mb LAN, 100Mb LAN
Dataoverførselshastighed100 Mbps
Producentgaranti5 års garanti
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeEkspansionsmodul
ModelIndstiksmodul
Porte10/100 Ethernet x 4 + 100Base-FX x 2
ForbindelsesteknologiKabling
KabeltypeEthernet 10Base-T, Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Dataforbindelsesprotokol10Mb LAN, 100Mb LAN
Dataoverførselshastighed100 Mbps
Optisk bølgelængde1310 nm
Maks. afstand udendørs40 km
EgenskaberAuto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus
Interface4 x 100Base-TX - RJ-45
2 x 100Base-FX - SC single-mode
Strømforbrug ved drift3.45 Watt
Bredde10.56 cm
Dybde10.41 cm
Højde4.18 cm
Vægt270 g
Service & SupportBegrænset garanti - 5 år
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x