Dell direkte påsætning-kabel - 50cm

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Dell
Produkt nr.: 470-AAXB
EAN: 5397063836246

The multimode QSFP+ / QSFP+ fiber optic cable is used to link your fiber networking devices for high-speed, long-distance connectivity. This cable features a QSFP+ connector at one end and QSFP+ connector at the other end.

Tilføj til kurv

DKK 1.050,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 16/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDell direkte påsætning-kabel - 50 cm
TypeDirekte påsætning-kabel
TeknologiDobbelt-axial
Længde50 cm
ForbindelsesledQSFP+ - han
Stikforbindelse (anden ende)QSFP+ - han
Designet forForce10 Z9500; Networking N4032, N4032F, N4064, N4064F
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypeDirekte påsætning-kabel
TeknologiDobbelt-axial
Længde50 cm
ForbindelsesledQSFP+ - han
Stikforbindelse (anden ende)QSFP+ - han
Designet forDell Force10 Z9500
Dell Networking N4032, N4032F, N4064, N4064F
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x