Equip patchkabel - 1m Turkis

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: LevelOne
Produkt nr.: 255411
EAN: 4015867162262

  • Multimode
  • Ceramic ferrule
  • Low smoke and zero halogen

Tilføj til kurv

DKK 391,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 3 dage



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseEquip patchkabel - 1 m - turkis
TypePatchkabel - OM3
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeMultimodus
EgenskaberLukket, keramisk samlering
Længde1 m
Diameter af kore / belægning50 / 125 my
ForbindelsesledLC/UPC multi-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)LC/UPC multi-mode - han
FarveTurkis
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypePatchkabel - OM3
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeMultimodus
KappematerialeLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber2
Diameter af kore / belægning50 / 125 my
EgenskaberLukket, keramisk samlering
Længde1 m
FarveTurkis
ForbindelsesledLC/UPC multi-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)LC/UPC multi-mode - han
OverensstemmelsesstandarderRoHS
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x