DIGITUS Professional patchkabel - 2m Orange

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Assmann/Digitus/Ednet
Produkt nr.: DK-2631-02
EAN: 7630003216912

  • Connector with ceramic ferrule
  • Halogen free cable
  • 62.5/125µ" fiber
  • ST connector with two-color boot

Tilføj til kurv

DKK 494,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 9/1 2017



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDIGITUS Professional patchkabel - 2 m - orange
TypePatchkabel - OM1
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeMultimodus
EgenskaberHalogenfri, beskyttelseskappe for stik , keramisk samlering
Længde2 m
Diameter af kore / belægning62,5 / 125 my
Stikforbindelser2 x LC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side)2 x ST multimodus - han
FarveOrange
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypePatchkabel - OM1
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeMultimodus
KappematerialeLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning62,5 / 125 my
EgenskaberHalogenfri, beskyttelseskappe for stik , keramisk samlering
Længde2 m
FarveOrange
FarvekategoriOrange
Stikforbindelser2 x LC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side)2 x ST multimodus - han
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x