DIGITUS patchkabel - 1m Orange

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Assmann/Digitus/Ednet
Produkt nr.: DK-2522-01
EAN: 4016032248392

  • SC/SC connector
  • Connector with ceramic ferrule
  • Multimode
  • Halogen free cable
  • 50/125µm fiber
  • Fiber class OM 2

Tilføj til kurv

DKK 398,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 13/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDIGITUS patchkabel - 1 m - orange
TypePatchkabel - OM2
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeMultimodus
EgenskaberHalogenfri , keramik-konnektorer
Længde1 m
Diameter af kore / belægning50 / 125 my
Stikforbindelser2 x SC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side)2 x SC multimodus - han
FarveOrange
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypePatchkabel - OM2
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeMultimodus
Diameter af kore / belægning50 / 125 my
EgenskaberHalogenfri , keramik-konnektorer
Længde1 m
FarveOrange
FarvekategoriOrange
Stikforbindelser2 x SC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side)2 x SC multimodus - han
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x