LevelOne Patch Cords -LC to SC- Singlemode

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: LevelOne
Produkt nr.: 254333
EAN: 4015867136874

The equip® Optical Fiber Patch Cord is made of superior materials to ensure an end-face geometry connection with lower return loss and insertion loss. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehensive collection of lengths and connectors to fulfill your demand for the deployment.

Keyfeatures

- Cable specification: I-VH 2 x 1E
- Singlemode
- Connector: ceramic ferrule
- Cladding: low smoke and zero halogen
- Cable color: yellow
- Packaging: polybag with equip sticker
- Each cable including measure protocoll
- OS1/OS2= 9/125µ

Tilføj til kurv

DKK 402,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 2-3 dage



Specifikationer
Connector 1LC
Connector 2SC
სქესიMale/Male
Kabellængde3 m
Core diameter9 µm
Cladding diameter125 µm
KabelfarveYellow
Farve på produktYellow
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x