LevelOne Adapter Cables LC to ST (Duplex) OM3

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: LevelOne
Produkt nr.: 255213
EAN: 4015867166802

Keyfeatures

- cable specification: I-VH 2x 1G
- Multimode
- connector: ceramic ferrule
- cladding: low smoke and zero halogen
- cable color: turquoise
- packaging: polybag with equip sticker
- each cable including measure protocoll
- OM3=50/125µm

Tilføj til kurv

DKK 411,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 2-3 dage



Specifikationer
Connector 1LC
Connector 2SC
სქესიMale/Male
Kabellængde3 m
Fuld dupleksJa
Core diameter50 µm
Cladding diameter125 µm
KabelfarveTurquoise
Farve på produktTurquoise
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x