PeakOptical patchkabel - 3m

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: PeakOptical
Produkt nr.: PTFSD-3-04F
EAN: 5711737018309

This singlemode patchcord is a perfect match with PeakOptical transceivers.

Tilføj til kurv

DKK 433,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 21/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelsePeakOptical patchkabel - 3 m
TypePatchkabel - OS1
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Længde3 m
Diameter af kore / belægning9 / 125 micron
Forbindelsesled2 x SC/PC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)2 x LC/PC single-mode - han
ProducentgarantiBegrænset livtidsgaranti
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypePatchkabel - OS1
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Antal fiber2
Diameter af kore / belægning9 / 125 micron
Længde3 m
Forbindelsesled2 x SC/PC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)2 x LC/PC single-mode - han
Service & SupportBegrænset livtidsgaranti
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x