Cisco netværkskabel - 2m

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Linksys
Produkt nr.: 15454-LC-LC-2=
EAN: 746320857213

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Tilføj til kurv

DKK 940,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 2/1 2017



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseCisco netværkskabel - 2 m
TypeNetværkskabel
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Længde2 m
ForbindelsesledLC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)LC single-mode - han
Designet forONS 15454
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypeNetværkskabel
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Længde2 m
ForbindelsesledLC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)LC single-mode - han
Designet forCisco ONS 15454
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x