HPE Fiberkanal-kabel - 5m

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Hewlett Packard Enterprise
Produkt nr.: AK346A
EAN: 883585667888

HP 5m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable

Tilføj til kurv

DKK 959,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 14/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseHPE Fiberkanal-kabel - 5 m
TypeFiberkanal-kabel
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Længde5 m
ForbindelsesledLC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)LC single-mode - han
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypeFiberkanal-kabel
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Længde5 m
ForbindelsesledLC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)LC single-mode - han
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x