Deltaco LCALC-10S - 10m Netværkskabel

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Deltaco
Produkt nr.: LCALC-10S
EAN: 7340004687863

Ingen beskrivelse.

Tilføj til kurv

DKK 360,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 3 dage



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDeltaco LCALC-10S - netværkskabel - 10 m
TypeNetværkskabel - OS2
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Længde10 m
Forbindelsesled2 x LC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)2 x LC/APC single-mode - han
ProducentgarantiBegrænset livtidsgaranti
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypeNetværkskabel - OS2
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Antal fiber2
Længde10 m
Forbindelsesled2 x LC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)2 x LC/APC single-mode - han
Service & SupportBegrænset livtidsgaranti
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x