DIGITUS patchkabel - 1m

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Assmann/Digitus/Ednet
Produkt nr.: DK-2922-01
EAN: 4016032248736

  • SC/SC connector
  • Halogen free cable
  • Connector with ceramic ferrule

Tilføj til kurv

DKK 404,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 14/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDIGITUS patchkabel - 1 m
TypePatchkabel
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
EgenskaberHalogen-free , keramisk samlering
Længde1 m
Diameter af kore / belægning9 / 125 micron
Forbindelsesled2 x SC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)2 x SC single-mode - han
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypePatchkabel
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Diameter af kore / belægning9 / 125 micron
EgenskaberHalogen-free , keramisk samlering
Længde1 m
Forbindelsesled2 x SC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)2 x SC single-mode - han
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x