DIGITUS Patch Cable - 1m Patchkabel Gul

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Assmann/Digitus/Ednet
Produkt nr.: DK-2932-01
EAN: 4016032249634

  • Best performance and link quality for your network
  • LC/SC connector
  • Connector with ceramic ferrule
  • Single mode
  • Duplex
  • Halogen free cable

Tilføj til kurv

DKK 227,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 2-3 dage



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDIGITUS Patch Cable - patchkabel - 1 m - gul
TypePatchkabel - OS1
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
EgenskaberHalogen-free , keramik-konnektorer
Længde1 m
LokaliseringKina
Diameter af kore / belægning9 / 125 micron
Forbindelsesled2 x SC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)2 x LC single-mode - han
FarveGul
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypePatchkabel - OS1
TeknologiFiberoptik
FiberoptiktypeSinglemodus
Diameter af kore / belægning9 / 125 micron
EgenskaberHalogen-free , keramik-konnektorer
Længde1 m
FarveGul
LokaliseringKina
Forbindelsesled2 x SC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende)2 x LC single-mode - han
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x