Dell MTP - 3m Netværkskabel

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Dell
Produkt nr.: 470-13254
EAN: 5397063835928

The Dell QSFP+ to QSFP+ OM3 MTP Fiber Optic Cable is used to link your fiber networking devices for high-speed, long-distance connectivity. This 9.8 ft cable features an QSFP+ connector at one end and QSFP+ connector at the other end.

Tilføj til kurv

DKK 1.441,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 19/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseDell MTP - netværkskabel - 3 m
TypeNetværkskabel - OM3
TeknologiFiberoptik
Længde3 m
ForbindelsesledQSFP+
Stikforbindelse (anden ende)QSFP+
* Der tages forbehold for trykfejl.
NetværkskabeltypeNetværkskabel - OM3
TeknologiFiberoptik
Længde3 m
ForbindelsesledQSFP+
Stikforbindelse (anden ende)QSFP+
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x