Glemt adgangskode?
Opret konto

NETGEAR ProSafe AXM763 SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet

Producent NETGEAR
Produkt nr. AXM763-10000S
EAN 0606449074857
Varenummer 177442
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 17-08-2017
Mere info
3.147,- DKK
Produktbeskrivelse NETGEAR ProSafe AXM763 - SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP+ transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-LRM
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand 260 m
Producentgaranti 5 års garanti
Designet for ProSAFE M4300-28G-PoE+
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-LRM
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand 260 m
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3aq
Interface 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP+
Service & Support Begrænset garanti - 5 år
Designet for NETGEAR ProSAFE M4300-28G-PoE+

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.