Glemt adgangskode?
Opret konto

Moxa SFP-1FESLC-T SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet

Producent Moxa
Produkt nr. 43526M
EAN 5703431435261
Varenummer 938303
2.211,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 08-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse Moxa SFP-1FESLC-T - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fast Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Maks. overføringsafstand 40 km
Dimensioner (B x D x H) 1.4 cm x 5.66 cm x 1.34 cm
Producentgaranti 5 års garanti
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 40 km
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3u
Interface 1 x netværk - LC single-mode x 2
Overensstemmelsesstandarder TUV, Laser Class 1, UL 60950-1, EN 60825-1, DNV
Bredde 1.4 cm
Dybde 5.66 cm
Højde 1.34 cm
Service & Support Begrænset garanti - 5 år
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C
Fugtighedsgrad ved brug 5 - 95 % (ikke-kondenserende)

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.